www.servetjewellery.com’dan verdiğiniz siparişlerinizi veya ürünlerinizi iptal ve iade etmek için [email protected] mail adresine bu talebinizi bildirmeniz gerekmektedir. Daha sonra İptal / İade / Değişim Taleplerim sayfasından başvuru yapmanız gerekmektedir.

   

    Ürün iadesi işlemlerinde, 6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun hükümleri uygulanır. Ürün müşteriye ulaştıktan sonra 14 gün içerisinde cayma hakkı kullanılabilir. Cayma hakkının kullanılması için Müşteri’nin, bu süre içinde www.servetjewellery.coma e-posta veya telefon ile bildirimde bulunması ve ürünün kullanılmamış olması şarttır. Cayma hakkının kullanılması halinde, 3. kişiye veya Müşteri’ye teslim edilen ürünün www.servetjewellery.coma gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur. Orijinal ambalajı bozulmuş, kullanılmış ve başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte faturanın aslı ve sizdeki tüm kopyalarının gönderilmesi gerekmektedir. Faturasız ürünlerde iade kabul edilmemektedir. Bu belgelerin ulaşmasını takiben ürün incelemesi uzmanlar tarafından gerçekleştirilir. İade işlemleri  Sürat Kargo ile yapılmaktadır. Diğer kargo şirketleriyle gönderilen iadelerde kargo kabul edilmeyecekktir. Alıcı ödemeli gönderilmesi durumunda da kabul edilmeyecektir. Kargo ücreti ALICIYA aittir. İnceleme sonucunda iade alınması uygun olan ürünlerin 7 gün içinde ürün bedeli Müşteri’nin ödeme yöntemi ile aynı yöntem kullanılarak iade edilir. Fatura aslı ve orjinallerinin gönderilmesi zorunludur. Aksi takdirde iade işlemi kabul edilmeyecektir.

 

 

    Müşteri’nin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünlerde müşteri cayma hakkını kullanamaz.

    Kampanyalı ve indirimli ürünler iade alınmamaktadır ama DEĞİŞİM yapma hakkınız bulunmaktadır. İndirim ve kampanya dahilinde olmayan ürünleri İADE ederek kargo ücretleri düşürülmüş şekliyle ödediğiniz tutarı geri alabilirsiniz.

    İade etmek istediğiniz siparişlerinizin, size gönderilen şekliyle, ürün, fatura, irsaliye, sertifika, ürün kutusu, ambalajı ve diğer tüm evrak ve materyallerin, eksiksiz ve hasar almamış şekilde, sayfanın altında bulunan adrese gönderilmesi gerekmektedir. İade gönderimi sırasında, kargo firmalarından, ya da iade işlemini gerçekleştiren müşteriden kaynaklanan sebeplerle, ürün ve ürünle birlikte gönderilen evrak ve materyallerde meydana gelen bozulma ya da benzeri değer kaybettirici her türlü durumun sorumluluğu iadeyi gerçekleştiren müşteriye aittir. 

 

    İade alındıktan sonra, iade şartlarının yerine getirilip getirilmediği uzmanlar tarafından incelenir. İade onaylanırsa, 7 gün içinde ürünlerin bedeli sipariş kredi kartı kullanılarak verildiyse, kredi kartına, havale/EFT yoluyla verildiyse, banka hesabına iade edilir. İadenizin kredi kartı hesabınıza yansıması bankanızın işlem durumuna bağlı olup 1-4 hafta arasında sürmektedir.

 


- Gönderimlerin orjinal kutusu, faturası ile birlikte tarafınıza iletilmiş adreslerden (ofis,showroom,atöyle) tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir.
 

 

 


 

Çerez Kullanımı

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız.